Ieškoti pagal abėcėlę
Atlikėjai:
 
Pradžia » Naujienos

UKRAINOS NEPRIKLAUSOMYBĖS PROGA – NEMOKAMAS GARSIŲ MUZIKANTŲ KONCERTAS

2016-08-23

Trečiadienį, rugpjūčio 24 dieną, Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje esančioje „Vasaros terasoje“ visų miestiečių, Ukrainos bičiulių laukia specialus Ukrainos palaikymo vakaras-koncertas. Jo metu garsūs šalies atlikėjai Ukrainai ir jos draugams dovanos muziką.

UKRAINOS NEPRIKLAUSOMYBĖS PROGA – NEMOKAMAS GARSIŲ MUZIKANTŲ KONCERTAS

Nemokamame koncerte pasirodys dainininkė Veronika Povilionienė, grupės „Žalvarinis“, „G&G sindikatas“, „Biplan“, „Omerta“. Garsūs muzikantai vakaro metu ne tik džiugins susirinkusius savo muzika, bet ir skleis itin svarbią, Ukrainos palaikymo idėją. Renginio pradžia – 20 val.

 

Trečiadienį kaip tik sukanka 25-eri metai nuo tos dienos, kai Ukraina paskelbė savo nepriklausomybę. Šiuo išbandymų laikotarpiu ukrainiečiams ypač svarbus visų geros valios žmonių palaikymas ir bendrumo žinia iš visų pasaulio kampų.

 

„Nepriklausomybės diena yra šalies orumo šventė. Orumo, kuris įmanomas tik būnant laisvu. Tuo pačiu, tai priminimas, kad laisvė nėra duotybė, ją privalu saugoti ir ginti“, – dėstė koncerte su „G & G sindikatu“ pasirodysiantis Gabrielius Liaudanskas (Svaras).

 

Būtent todėl koncertas skirtas visiems, kurie nenustoja remti Ukrainos jos kovoje. Tai – nuoširdus sveikinimas mūsų šalių ir tautų draugystei.

 

„Mes, lietuviai, tikrai puikiai žinome, kas yra laisvė ir nepriklausomybė. Deja, Ukrainai dabar tenka kovoti už savo laisvę. Tad neturime teisės jos nepalaikyti taip, kaip tik galime. Mes, muzikantai, savo muzika, o klausytojai – savo atėjimu į koncertą, palaikymu“, – sakė grupės „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas, pažadėjęs šiame koncerte padainuoti ir ukrainietiškai.

 

Neseniai kūrinį ukrainiečių kalba pristačiusi grupė „Žalvarinis“ vakarui taip pat yra paruošusi specialią programą. Klausytojų laukia ir staigmena: ant scenos jie pasirodys kartu su dainininke Veronika Povilioniene.

 

Lietuvių aukštaičių ir Ukrainos Lvovo krašto šaknų turintis „Žalvarinio“ narys Robertas Semeniukas prieš koncertą kalbėjo: „Mano senelis buvo partizanas, priešinosi raudonajam marui pokario metais, gyveno miškuose ir kovojo su maskoliais – taip jis juos vadino. Jis buvo persekiojamas KGB. Nors esu Lietuvos pilietis, tačiau jaučių moralinę atsakomybę už abi tautas.

 

Trečiadienį koncerte atliksime ir mano aranžuotą ukrainiečių liaudies dainą „Kalyna malyna“, jau pamėgtą ukrainiečių melomanų. Tai savotiška duoklė, padėka ir linkėjimas mano kitai tėviškei, kuri šiuo metu išgyvena ne patį lengviausią istorijos epizodą.“

 

Sveikinimo koncertą Ukrainai organizuoja muzikos agentūra M.P.3, paramos projektas „UA+“, Lietuvos šaulių sąjunga. Renginio metu Lietuvos šaulių sąjungos paramos Ukrainai grupė kvies visus bičiulius prisidėti prie už mūsų visų laisvę kovojančius ukrainiečius ir juos paremti.

 

https://www.facebook.com/events/244386955957526/

 

Vaidas Stackevičius

 

Nuotraukose sveikinimo koncerto Ukrainai dalyviai: „Biplan“ (Algio Kriščiūno nuotr.), „G & G sindikatas“ (Vytauto Dranginio nuotr.), „Žalvarinis“ (Ryčio Gasparavičiaus nuotr.).

© 2016 M.P.3

Šią informaciją leidžiama skelbti viešai

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

Mes Facebook'e

 

 

Susisiekime!| Reklama| Naudojimosi taisyklės|
Sprendimas: UAB Interprekyba
© Dainos.lt 2010.