Ieškoti pagal abėcėlę
Atlikėjai:
 
Pradžia » Naujienos

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ mini savo įspūdingo vaizdo klipo metines

2016-07-15

Šiandien lygiai prieš metus grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pristatė savo jau dabar gausiai apdovanotą vaizdo klipą „Į Venesuelą“.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ mini savo įspūdingo vaizdo klipo metines

„Norėjome sukurti pasaką apie šiuolaikinį vyrą, kuris užsiėmęs šeima, darbais, turi daug įsipareigojimų ir yra spaudžiamas iš visų pusių. Ši pasaka – pabėgimas į svajonių šalį. Bet daug kas dainą priima ir tiesiogiai, kad ji apie Venesuelą, tad mintis gaunasi daugiasluoksnė“, – prisiminimais dalinosi grupės vokalistas Martynas Enčius.

 

Jo nuomone, sėkmę šiam darbui atnešė miuziklinių, teatrališkų klipų visai šeimai trūkumas Lietuvoje.

 

„Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ vaizdo klipą „Į Venesuelą“ sukūrė režisierius Saulius Baradinskas, prie jo kelias savaites dirbo virš dvidešimties žmonių kūrybinė komanda. Šis kūrinys sparčiai išpopuliarėjo Lietuvoje ir sulaukė daugybės peržiūrų pačioje Venesueloje.

 

Lietuvoje klipas buvo pripažintas metų vaizdo klipu M.A.M.A. apdovanojimuose ir tapo žiūrovų geriausiai įvertintu darbu „Kino pavasario“ surengtame konkurse „Kažkas atsitiko“. Nepaisant to, grupės būgnininkas Karolis Steponavičius juokauja, kad niekada neatleis režisieriui, jog filmavimui privertė jį nusiskusti barzdą, nusiimti akinius ir išsileisti plaukus.

 

Daina ir vaizdo klipas „Į Venesuelą“ pristatė pernai pasirodžiusį debiutinį grupės albumą, kuris taip ir buvo pavadintas – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Prieš kelias savaites grupė pasidalino ir visiškai naują savo dainą „Tu mano vasara“ iš pradėto įrašinėti antrojo albumo. Naujai savo dainai muzikantai Neryje nufilmavo tarp šmaikštumo ir ironijos balansuojantį vaizdo klipą.

 

Šias smagias progas ir nutikimus „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ kviečia kartu atšvęsti ir smagiai kartu praleisti laiką kitą savaitę savo vasariškuose koncertuose liepos 21 dieną Vilniuje, „Vasaros terasoje“ ir liepos 28 dieną Kaune, „Renginių oazėje“. Bilietus į šiuos koncertus platina Bilietai.lt.

 

# „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ – Į Venesuelą: https://youtu.be/rtZuh3m2LB0

# „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ – Tu mano vasara: https://youtu.be/QmnHGqd4xmA

# „Vasaros terasos“ renginys „Facebook“: https://www.facebook.com/events/735822429906490/

# „Renginių Oazės“ renginys „Facebook“: https://www.facebook.com/events/271426419871100/

 

 

Prisegtose iliustracijose: grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ klipo „Į Venesuelą“ filmavimo užkulisiai (Ryčio Šeškaičio, Viktorijos Seniut ir Harmonijos Tamošiūnaitės nuotr.)

© 2016 M.P.3

Šią informaciją leidžiama skelbti viešai

 

 

 

 

Dalintis:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*

 

Mes Facebook'e

 

 

Susisiekime!| Reklama| Naudojimosi taisyklės|
Sprendimas: UAB Interprekyba
© Dainos.lt 2010.