Ieškoti pagal abėcėlę
Atlikėjai:
 
Pradžia » Dainos

Laikas keistis žodžiai Pridėti į grojaraštį

Svaras

Dainos video dar nėra

Svaras - Laikas keistis žodžiai

Sunku uždegti tamsą, lengviau gesinti šviesą, ar man padėsi? jei taip, mes būsim jau dviese. laikas keistis, brolau, dabar. man. tau. tegu degs revoliucijos. tegu degs revoliucijos, broli. aš šitą dainą rašiau iš išblukusių raidžių, iš nemyliu, nekenčiu, neatleidžiu, prarasto, nerasto, iš netesėto, pasiglemžto svetimo, vėjuj pasėto. bukumo, kvailumo, nesupratimo. nužmogėjusių suskių karo žaidimų. užgesusių tyliai dėl neįpirkto vaisto. niekšo sapno ramaus, nekalto ateisto šitą dainą rašiau iš nevilties, iš tavęs, mano broli, tiek pats savęs paties, viso to, kas mumyse tamsos, sudegusio namo mergytės žiemą basos, pritrūktos drąsos, pasiųsto velniop, viršūnių visų, kur net nebandėm įkopt, o ką galėjai pakeisti, bet nepasirįžai, kai trumpam išėjai, ir niekada nebegrįžai. sunku už-degti tamsą, lengviau gęsinti šviesą, ar man padėsi, ar man padėsi, broli? sunku uždegti tamsą, lengviau gęsinti šviesą, ar man padėsi, broli?

laikas keistis dabar. man. tau. mums. tegu degs revoliucijos. tegu degs revoliucijos, broli, tegu degs revoliucijos, tegu degs revoliucijos. aš šitą dainą rašiau, kai brolis išdavė brolį, kai perpuvęs kiaurai vaidina didį teisuolį. sėkmės laikinumo, budelio laiko iš to ką jaučia tėvai, kai laidoja vaiką, rašiau iš purvo, kapo dagus murkdo skurdan, trumpo, aklo pavydo, smūgio , absurdo. pastovaus jųjų bandymo pirkti mane ir parduoti, bado, gedulo, laikmečiui keliamo žadėto sustot, pradėto lyg nieko iš naujo, prievartaujamos žemės, kantrybės, ubago saujos, kai dar galiu patylėti, kai jau nebegaliu, aplodismentus milijonam belyčių pelių, religijų, kur nebeliko šventumo, vardan kūno ir kraujo kasdien aukojamo kraujo ir kūno. karčiamos, vertybėmis barčiamos, ir viską patys, juk niekas neverčia mus. sunku už-degti tamsą, lengviau gęsinti šviesą, ar man padėsi, ar man padėsi, broli? sunku uždegti tamsą, lengviau gęsinti šviesą, ar man padėsi, broli?

laikas keistis dabar. man. tau. mums. tegu degs revoliucijos. tegu degs revoliucijos, broli, tegu degs revoliucijos, tegu degs revoliucijos. aš nematau, negirdžiu, todėl nerodyk ir neprašyk, tuščio popieriaus lapo grubaus, pasirašyk, iš to kai niekas išvien, kai aš ir tu atskirai, kai visišką šūdą vadinam gerai. trijų milijonų dopingo testų, šešių milijonų būdų numirti, šešių milijardų uoliai vykdomų kvestų. ir tų, kurie bandė nevykdyt, irgi. degančių žvakių šlaituose pakelės

Ačiū VaivaiAistei už tekstą!

Išsakyk savo nuomonę!

 

Mes Facebook'e

 

 

Susisiekime!| Reklama| Naudojimosi taisyklės|
Sprendimas: UAB Interprekyba
© Dainos.lt 2010.