Ieškoti pagal abėcėlę
Atlikėjai:
 
Pradžia » Atlikėjai » Mia

Mia

Mia (g. 1983 m. liepos 19 d. Kaukolikai, Lietuva, tikras vardas Vilija Pilibaitytė) – Lietuvos dainininkė, dainų žodžių autorė ir laidų vedėja.

Mia išgarsėjo 2004 metais su debiutiniu kūriniu "Kiekvienam".

2005 m. pavasarį Mia pristatė didelio populiarumo sulaukusią dainą "Nešk mane". Šį kūrinį ji įrašė kartu su T-Nes pseudonimu prisidengusiu "Lietuvos rytas" krepšininku Tyrone Nesby. Kartu su juo Mia vėliau įrašė dar vieną bendrą dainą pavadinimu "Ar tu tai žinai?".

2005 m. vasaros viduryje Mia pristatė grupės "Sel" hito "Sapnai" dainos versiją. "Sel" lyderis Egidijaus Dragūno tai įvertino teigiamai - jis atlikėjai pasiūlė sudainuoti kelis kūrinius grupės "Sel" albume. Geriausiai įvertina Mia ir "Sel" daina buvo "Muzika" - ji ne tik, kad išpopuliarėjo, bet ir 2007 m. "Bravo" apdovanojimuose jie abu buvo pripažinti geriausios dainos atlikėjais.

2007 m. "Vaikų balso" apdovanojimuose Mia nominuota Metų atlikėjos nominacijoje. Tais pačiais metais Mia įrašė dainą "Yra, kaip yra", kuri radijo stoties "Radiocentras" apdovanojimuose buvo pripažinta Geriausia metų daina.

2008 m. "Vaikų balso" apdovanojimuose Mia tapo metų dainininke ir geriausios dainos atlikėja. Netrukus Mia išleido debiutinį albumą "Yra kaip yra". Vėliau atlikėja įrašė naujas dainas "Kalta" ir "Apie tave", kurios taip pat sulaukė didelio populiarumo.

2011 metais dainininkė kartu su Marijonu Mikutavičiumi ir Mantu Jankavičiumi sudainavo kūrinį "Krepšinio himnas", nugalėjusį naujojo Lietuvos krepšinio himno rinkimuose.

2011 metų balandžio-liepos mėnesiai buvo rodomas serialas "Kas nori nužudyti Mią?" paremtas tikrais atlikėjos gyvenimo įvykiais. Serialui buvo sukurta daina "Apkabink", tapusi jo garso takeliu ir kurią atliko pati Mia.

Mia studijiniai albumai:
2007 m. spalio 1 d. - "Yra kaip yra"
2009 m. lapkričio 23 d. - "Stiklo namai"

Radai klaidų? Pataisyk! Žinai daugiau? Papildyk!

Išsakyk savo nuomonę!

Susisiekime!| Reklama| Naudojimosi taisyklės|
Sprendimas: UAB Interprekyba
© Dainos.lt 2010.