Ieškoti pagal abėcėlę
Atlikėjai:
 
Pradžia » Atlikėjai » Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga, tikrasis vardas Stefani Joanne Angelina Germanotta (g. 1986 m. kovo 28 d.) - amerikiečių pop dainininkė, dainų tekstų autorė, pianistė.

Lady GaGa gimė Niujorke (JAV) italų šeimoje. Nuo 4 metų pradėjo groti pianinu. Mokėsi katalikiškoje mokykloje kartu su Paris Hilton. Nuo 13 metų pradėjo kurti savo dainas ir jau po metų jas atlikinėjo vietinės reikšmės pasirodymuose. Būdama 17 įstojo į Niujorko universitetą, muzikos specialybę.
Savo karjerą pradėjo šokdama striptizo klube, buvo įklimpusi į narkotikus.

Sulaukusi 20 metų Lady Gaga įsidarbino „Interscope Records“ kompanijoje, kur dainoms kūrė tekstus ir įrašė dainas Britney Spears, "New Kids on the Block", Fergie ir "Pussycat Dolls". Po keleto metų jai pavyko pradėti solinę karjerą su 2008 metais pasirodžiusiu singlu „Just Dance“, kuris iškart užkariavo daugumos topų viršūnes. Tais pačiais metais pasirodė ir debiutinis albumas „The Fame“, iš kurio dar didesniu hitu tapo 2009-aisiais metais išleistas singlas "Poker Face".

Iki 2010 m. gegužės mėn. Lady GaGa jau buvo nominuota 166 apdovanojimams, iš kurių 80 laimėjo, tarp jų - 2 "Grammy", 9 "Billboard Music Award", 3 "MTV Video Music Award", 3 "BRIT Award" ir kt.

Dižiausios populiarumo yra sulaukę šie Lady Gaga kūriniai:
2008 m. - "Just Dance", "Poker Face", "LoveGame"
2009 m. "Paparazzi", "Bad Romance"
2010 m. "Telephone", "Alejandro"
2011 m. "Born This Way", "Judas"

Albumai:
2008 m. - The Fame
2009 m. - The Fame Monster
2011 m. - Born This Way

Radai klaidų? Pataisyk! Žinai daugiau? Papildyk!
Pridėti visas Groti visas

Lady Gaga dainos:

Išsakyk savo nuomonę!

Susisiekime!| Reklama| Naudojimosi taisyklės|
Sprendimas: UAB Interprekyba
© Dainos.lt 2010.