Ieškoti pagal abėcėlę
Atlikėjai:
 
Pradžia » Atlikėjai » Atlanta

Atlanta

Atlanta (tikrasis vardas Elena Puidokaitė; g. 1981 m. balandžio 5 d., Vilnius) – Lietuvos pop muzikos scenos atlikėja.

Dainininkė debiutavo 1998 metais, kai tuometinis Sel vadybininkas Martynas Tyla jai pasiūlė prisijungti prie daug žadančios merginų grupės „Pagalvėlės“. Kartu su Elena Puidokaite buvo įrašytas sėkmingiausias jų hitas „Žiema“.

Su A. Drėmos pagalba “Zymozek Sonic” studijoje buvo įrašyti pirmieji du Atlantos soliniai kūriniai – „Niekada“ ir Lemon Joy dainos nauja “Baltas miestas” versija. Būtent šios grupės lyderis I. Kofas sukūrė ir pirmojo Atlantos superhito “Mergaitės nori mylėt” muziką.

Debiutinis Atlantos albumas “Mergaitės nori mylėt” pasirodė 2001 m. rugpjūčio 30 d. Vos pasirodžius antrajam studijiniui albumui „Vėjas Man Pasakė“, ji sukūrė senos dainos „Kregždutės, kregždutės“ duetą su Andriumi Mamontovu. Daina žaibišku greičiu išpopuliarėjo užkariaudama beveik visų radijo stočių topus. 2005-aisiais Atlanta grįžo su visiškai nauju įrašu, kritikų labiausiai vertinamu iš jos kūrybos, albumu „Širdis“. Jis taip pat buvo nominuotas laimėti geriausio metų albumo kategorijoje Radiocentro muzikiniuose apdovanojimuose.

Ačiū boikei už tekstą!
Radai klaidų? Pataisyk! Žinai daugiau? Papildyk!

Išsakyk savo nuomonę!

Susisiekime!| Reklama| Naudojimosi taisyklės|
Sprendimas: UAB Interprekyba
© Dainos.lt 2010.